Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Klasy I – III

 

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. I Konkurs plastyczny „Święty na butelce” SP 1 w Trzebnicy
Monika Wojewódka
Monika Budziak-Mielnik
19-11-2019 r. termin dostarczenia prac
05-12-2019 r. ogłoszenie wyników
monika.wojewodka@sp1.trzebnica.net
608 628 568
2. I Konkurs z języka angielskiego „English is fun” dla klas II-III SP 2 w Obornikach Śląskich
Katarzyna Pera
Katarzyna Oliwa
26-02-2020 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310 21 56
3. XX Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. I SP 2 w Trzebnicy
Iwona Gajska
Jadwiga Michalak
05-03-2020 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312 00 29
4. II Konkurs plastyczny „Mam biało-czerwone serce” dla klas II i III SP 1 w Trzebnicy
Jolanta Boczar
Joanna Wojciechowska
06-03-2020 r.
sekretariat@sp1.trzebnica.net
71-312-08-84
5. II konkurs „Dookoła świata” kl. II SP 1 w Trzebnicy
Agnieszka Wałejko
Anna Zaleska
12-03-2020 r.
anna.zaleska@sp1.trzebnica.net
604-596-433
6. XI Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „MAŁY EUROPEJCZYK” kl. II-III SP w Urazie
Wanda Górna
19-03-2020 r.
spuraz@gmail.com
71 310-81-28
7. I Konkurs piosenki angielskiej „Let’s sing” dla klas I SP 1 w Trzebnicy
Anna Śródka
Joanna Dybała
26-03-2020 r.
anna.srodka@sp1.trzebnica.net
606 292 738
8. XXIII Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro” dla klas III SP w Krynicznie
Anna Dziadosz, Anna Dawidowicz, Barbara
Stępień, Agata Klin
30-04-2020 r.
kryniczno@gmail.com
71 387-86-10
9. X Konkurs „Mistrz Rachunku” dla klas III SP w Żmigrodzie
Jolanta Kurzbach
Joanna Czajkowska
04-05-2020 r.
edu.wczesnoszkolna@wp.pl
698-713-092
10. XXII Konkurs Matematyczny „Wesołe myślenie” dla klas III SP 3 w Trzebnicy
Violetta Ruła
L. Kłyho
B. Wojda
06-05-2020 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
11. XVII Konkurs „Czytam i rozumiem” dla klas II SP w Prusicach
Joanna Wojciechowska
Krystyna Prucnal
13-05-2020 r.
sekretariat@zsprusice.pl
71 312 62 11
12. VII Konkurs „Kolorowy świat bajek i baśni” dla klas I SP 2 w Obornikach Śląskich
Agata Krasucka
Katarzyna Raduchowska
15-05-2020 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
13. XI Konkurs Komputerowy dla klas I-III SP w Ujeźdźcu Wielkim
Wojciech Urbanowicz
19-05-2020 r.
zs-ujezdziec@wp.pl
71 312-77-22