Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Klasy IV – VI

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. IX Konkurs Recytatorski „Magia Słowa”– kl. V SP w Pęgowie
Patrycja Zapotoczna ,Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
07-11-2019 r.
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
2. XI Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na ty” dla kl. V SP w Prusicach
Anna Karczowska
Monika Janicka
05-02-2020 r.
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11
3. V Konkurs Recytatorski „Wszystko jest poezją” dla kl. IV SP w Wiszni Małej
Monika Witczak
Maria Idzikowska
03-03-2020 r.
sp.wisznia@wiszniamala.pl
71 312 70 79
4. III Konkurs Wiedzy o Polsce „Patria Nostra Polonia – Polska Naszą Ojczyzną” SP w Urazie
Wanda Górna
05-03-2020 r.
spuraz@gmail.com
71 310-81-28
zametka@tvk.pl
504-394-130
5. IV Konkurs Recytatorski dla kl. VI SP 2 w Trzebnicy
Bożena Sadownik
Krystyna Janowska
25-03-2020 r.
trzebnicasp2@wp.pl
bozena-sadownik@wp.pl
71 312-00-29
661-873-676
6. XIX Turniej Baśniowy dla klas IV SP 3 w Trzebnicy
E.Kozicka, K. Łoś
25-03-2020 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
7. XVII Konkurs Biblijny: „Triduum Paschalne” SP 3 w Trzebnicy
s.Lilianna Wypiór
Ks. P. Oleksy
03-04-2020 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
8. XX Konkurs Matematyczny „Potęga” dla kl. VI SP 2 w Obornikach Śląskich
Elżbieta Kowalczyk
Katarzyna Mackiewicz
07-04-2020 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
9. XXIII Konkurs Mitologiczny – kl. V SP 3 w Trzebnicy
Joanna Sobota
22-04-2020 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
10. I Konkurs Wiedzy „Co wiem o Zjednoczonym Królestwie” SP 1 w Obornikach Śląskich
Anna Wysocka
23-04-2020 r.
amfwysocka@o2.pl
883 223 577
11. XIV Konkurs „Znam Jana Pawła II” SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Ks. Daniel Jamroży, ks. Jacek Nowak
28-04-2020 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
12. XI Konkurs Matematyczny „Sprawnie liczę” dla klas IV SP w Masłowie
Jolanta Mazanka
29-04-2020 r.
spmaslow.trzebnica@gmail.com
71 312 31 34
13. Konkurs Matematyczny „Mistrz Rachunku 2020” dla klas V SP nr 2 w Trzebnicy
Iwona Marciniak
05-05-2020 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
14. I Mistrzostwa Sudoku SP 1 w Trzebnicy
Aneta Jędrzejewska
06-05-2020 r.
aneta.jedrzejewska@sp1.trzebnica.net
609 247 066
15. I Konkurs Geograficzny „Z mapą za pan brat!” SP w Osolinie
Artur Przystarz

13-05-2020 r.
sposolin@wp.pl
71 310 61 28
16. X Konkurs Informatyczny „Mistrz Office” dla kl. VI SP nr 3 w Trzebnicy
Wojciech Szemiel
19-05-2020 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
17. XX Dyktando „O złotą skuwkę” SP w Żmigrodzie
Dorota Warzocha
Dobrawa Jurkowska
Weronika Surmań
22-05-2020 r.
szkola@spzmigrod.pl
71 385-35-58
biblioteka.chrobry@gmail.com