Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Klasy 4 – 8

 

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 VIII Konkurs historyczny „Polska Piastów” kl. IV-VIII SP w Pęgowie
Anna Szczepańska
27-11-2018 24-01-2019
szkolapegow@gmail.com
a_trzcinska@wp.pl;
500-303-651; 71-310-74-19
2 V Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych – kl. VII-VIII SP w Kuźniczysku
Magdalena Bugaj
30-11-2018
spkuzniczysko@wp.pl
mbugaj0@onet.eu
667 536 179; 71 312-71-40
3 X Konkurs „MultiPolak” pod hasłem: „NIEPODLEGŁA” kl. V-VIII SP nr 2w Obornikach Śl.
Beata Rybaczuk
Magdalena Lewandowska
05-12-2018
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
4 II Przegląd Muzyczny „Przybieżeli do Żmigrodu Pasterze” kl. IV-VIII Zespół Szkół Specjalnych w Żmigrodzie
Katarzyna Łyczko
25-01-2019
zsszmigrod@wp.pl
kataryna.lyczko@gmail.com
883-501-492; 71-385-33-31
5 I Konkurs Plastyczny „Św. Jadwiga Śląska patronka potrzebujących” kl. IV – VIII SP w Kuźniczysku
Małgorzata Noszczyk
Prace do 15-02-2019
Rozstrzygnięcie 22-02-2019
spkuzniczysko@wp.pl
malgorzatanoszczyk@op.pl
607-507-098; 71-312-71-40
6 I konkurs „Z polszczyzną za pan brat” kl. VII – VIII SP 3 w Obornikach
Małgorzata Dworniczak
Agnieszka Chamara
28-02-2019
sp3obornikisl@wp.pl
71-310-14-81
7 I konkurs recytatorski dla kl. VII i VIII SP 1 w Trzebnicy
Katarzyna Bahryn-Kamińska
08-03-2019
71-312-08-84
kasiabkaminska@op.pl
8 XIX Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM” kl. VII-VIII, drużynowy SP w Urazie
Wanda Górna
12-03-2019
szkola@uraz.net
zametka@tvk.pl
71 310-81-28; 504-394-130
9 II konkurs umiejętności z języka angielskiego kl. VII-VIII SP 3 w Trzebnicy
Aleksandra Cichoń
14-03-2019
aleksa.cichon@gmail.com
601-269-704
10 XVI Konkurs Biblijny: „TRIDUUM PASCHALNE” kl. IV-VII SP nr 3 w Trzebnicy
Agnieszka Barełkowska-Goraś
s.Lilianna Wypiór
03-04-2019
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
11 VIII Turniej „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM” druż. – 4 osoby, kl. IV-VIII SP w Powidzku
Paweł Bybel
05-04-2019
sppowidzko_49@op.pl
71 385 66 93; 517-971-126
12 XIX Turniej Regionalno-Ekologiczny: „Nasza mała Ojczyzna” kl. IV-VIII SP w Osolinie
Renata Ortaszewska
25-04-2019
sposolin@wp.pl
renata.ortaszewska@o2.pl
71 310-61-28
13 IV Konkurs Historyczny „W walce o wolną Polskę. Polski czyn zbrojny w latach 1939-1948” kl. IV-VIII SP nr 2 w Obornikach Śl.
Magdalena Kozłowska-Szewczyk
Katarzyna Oliwa
26-04-2019
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
14 V konkurs „Idiomy w obrazach” j. angielski, j. niemiecki. Kl. IV-VI, VII-VIII SP 1 w Trzebnicy
Aleksandra Kurzyńska
Prace do 30-04-2019
Wyniki 10-05-2019
gim1trzebnica@wp.pl
aleksandra.kurzynska@gmail.com
71-312-08-84
15 I konkurs „Matematyczne duety” kl. VIII, drużynowy SP w Powidzku
Joanna Osio
08-05-2019
sppowidzko_49@op.pl
71-385-66-93
16 XIII Konkurs polonistyczny „Czytam między słowami”, kl. VIII SP 3 w Trzebnicy
Agnieszka Drohomirecka
14-05-2019
trzebnicasp3@op.pl
atygrys2@wp.pl
71 312-08-74
17 I konkurs recytatorski poezji niemieckojęzycznej, kl. VIII SP w Radziądzu
Marta Wołyniak
Monika Domagała
16-05-2019 28-05-2019
mwolyniak@wp.pl
71-385-60-27
18 XVI Turniej Reportażu, kl. VII-VIII SP w Żmigrodzie
Elżbieta Kostecka
17-05-2019
elzbieta.kostecka@gmail.com
604 485 201
19 XIII Konkurs „ZNAM JANA PAWŁA II” kl. IV-VII SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Janina Bejm
22-05-2019
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
20 II konkurs matematyczny „Delta” – kl. VIII VII SP 3 w Trzebnicy
Katarzyna Buczkowska
Katarzyna Sobota
22-05-2019
trzebnicasp3@op.pl
71 312 08 74
21 XVI Konkurs Historyczny „WŁADCY POLSKI – władcy elekcyjni”- kl. VI-VIII SP w Prusicach
Wioletta Drząszcz
29-05-2019
sekretariat@zsprusice.pl
wiolamd@onet.pl
71 312-62-11; 530 928 309