Wrzesień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Klasy 4 – 7

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 VII Konkurs Recytatorski „Magia Słowa”– uczniowie kl. V SP w Pęgowie
Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
Patrycja Zapotoczna
27-10-2017
szkola131@op.pl
71 310-74-19
2 VIII Konkurs „Ścieżkami życia św. Jadwigi Śląskiej”– ucz. kl. IV- VII SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Janina Bejm
Ks. Jacek Nowak
24-11-2017
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
3 IV Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychKl. V-VI SP 2 w Trzebnicy
Magdalena Bugaj
30-11-2017
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
mbugaj0@onet.eu
667 536 179
4 XVII Konkurs o życiu i twórczości A. Mickiewicza „RAZEM MŁODZI PRZYJACIELE” – kl. VI (drużyna 3 os.) SP w Pęgowie
Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
Patrycja Zapotoczna
14-12-2017
szkola131@op.pl
71 310-74-19
5 IX Konkurs „MultiPolak” pod hasłem „Rok 2017 rokiem Tadeusza Kościuszki”, kl V-VII SP nr 2w Obornikach Śl.
Beata Rybaczuk
Magdalena Lewandowska
19-12-2017
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
6 IX Konkurs Ortograficzny „Z ORTOGRAFIĄ NA TY” dla uczniów kl. V SP w Prusicach
Anna Karczowska
20-02-2018
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11
ania2001@poczta.onet.pl
601 286 248
7 IX Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego.– ucz.4-6 SP SP w Prusicach
Barbara Budzińska
Katarzyna Szenfeld
27-02-2018
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11
8 III Konkurs Recytatorski „Wszystko jest poezją” dla uczniów kl. IV SP w Wiszni Małej
Anna Piszczek
Jolanta Kupis
06-03-2018
ania-wojda@o2.pl
71 312 70 79; 500 110 887
9 II Konkurs Recytatorski dla kl. VI SP nr 2 w Trzebnicy
Bożena Sadownik
Krystyna Janowska
07-03-2018
trzebnicasp2@wp.pl
bozena-sadownik@wp.pl
71 312-00-29
10 XV Konkurs Biblijny: „TRIDUUM PASCHALNE”ucz. kl. IV-VII SP nr 3 w Trzebnicy
ks. Radosław Bariasz
Agnieszka Barełkowska-Goraś
09-03-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
11 XVII TURNIEJ BAŚNIOWY– ucz. kl. IV SP nr 3 w Trzebnicy
Ewa Pasek
Agnieszka Drohomirecka
13-03-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
12 I konkurs umiejętności z języka angielskiego „Master of English” kl. VI i VII SP nr 1 Trzebnica Aleksandra Cichoń, Joanna Gozdowska, Joanna Laskowska-Wnęk 14-03-2018
gim1trzebnica@wp.pl
71 312 08 84
13 I Konkurs wiedzy o Polsce „Patria Nostra Polonia – Polska Naszą Ojczyzną” kl IV-V SP w Urazie
Wanda Górna
15-03-2018
spuraz@poczta.onet.pl
71 310-81-28
zametka@tvk.pl
504-394-130
14 XVIII Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM” – ucz. kl. VI-VII SP w Urazie
Wanda Górna
28-03-2018
spuraz@poczta.onet.pl
71 310-81-28
zametka@tvk.pl
504-394-130
15 VII Turniej „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM” druż. – 4 osoby SP w Powidzku
Paweł Bybel
06-04-2018
sppowidzko_49@op.pl
71 385 66 93; 517-971-126
16 XVIII Konkurs Matematyczny „POTĘGA”– ucz. kl. VI SP nr 2 w Obornikach Śl.
Katarzyna Mackiewicz
10-04-2018
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
17 XVIII Turniej Regionalno-Ekologiczny: „Nasza mała Ojczyzna” kl. IV-VII SP w Osolinie
Renata Ortaszewska
12-04-2018
sposolin@wp.pl
71 310-61-28
18 XXII Konkurs Mitologiczny –uczniowie klas V SP nr 3 w Trzebnicy
Joanna Sobota Krzysztof Ciejka
17-04-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
19 I Konkurs retoryczny „Demostenes” kl VII SP 2 w Trzebnicy
Dorota Kuśmirek-Wrzos
18-04-2018 odwołany
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
dorota.kusmirek@gmail.com
20 III Konkurs Historyczny„ Historia Polski – Pod zaborami. Walka o granice Rzeczpospolitej ” Kl IV-VII SP nr 2 w Obornikach Śl.
Magdalena Kozłowska-Szewczyk
Katarzyna Mackiewicz
19-04-2018
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
21 IX Konkurs Matematyczny ,,Sprawnie liczę’’– ucz. kl. IV SP w Masłowie
Jolanta Mazanka
25-04-2018
spmaslow.trzebnica@gmail.com
71 312 -31 -34
22 XII Konkurs „ZNAM JANA PAWŁA II” – ucz. kl. IV-VII SP SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Janina Bejm ks. Jacek Nowak
27-04-2018 26-04-2018
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
23 XII Konkurs polonistyczny „Czytam miedzy słowami” kl VII SP 3 w Trzebnicy
Agnieszka Drohomirecka
08-05-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
agnieszkadrohomirecka@wp.pl
24 IX DYKTANDO „O ZŁOTĄ SKUWKĘ”-ucz. kl. IV i VI SP im. Chrobrego w Żmigrodzie
Dorota Warzocha, Anna Wojciechowska, Irena Jania
10-05-2018
szkola@spzmigrod.pl
71 385-35-58
25 Konkurs Matematyczny „MISTRZ RACHUNKU 2018” – ucz. kl. V SP nr 2 w Trzebnicy
Iwona Marciniak
15-05-2018
trzebnicasp2@wp.pl
imaster66@gmail.com
71 312-00-29
26 VIII Konkurs Informatyczny „MISTRZ OFFICE” – ucz. kl. VI SP nr 3 w Trzebnicy
Wojciech Szemiel
16-05-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
szemielwoj@op.pl
27 III Konkurs matematyczny „Vieteliada” kl. VII SP w Osolinie
Katarzyna Cichocka
22-05-2018
sposolin@wp.pl
71 310-61-28;
katarzynacichocka@o2.pl
28 XV Konkurs Historyczny „WŁADCY POLSKI – ANDEWAGENOWIE, JAGIELLONOWIE”- ucz. kl. VI-VII SP w Prusicach
Wioletta Drząszcz
24-05-2018
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11; 530 928 309
29 XV Turniej Reportażu – kl VII SP w Żmigrodzie
Elżbieta Kostecka
25-05-2018
elzbieta.kostecka@gmail.com
604 485 201
30 I Konkurs matematyczny „Delta” – kl VII SP 3 w Trzebnicy
Jowita Pietrzykowska-Dziwak
29-05-2018
71 312 08 74
trzebnicasp3@op.pl