Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Klasy VII – VIII

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1. X Powiatowy Konkurs „Ścieżkami życia św. Jadwigi Śląskiej” SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
ks. Daniel Jamroży
Ks. Jacek Nowak
14-11-2019 r.
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
2. VI Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych SP w Kuźniczysku
Magdalena Bugaj
29-11-2019 r.
spkuzniczysko@wp.pl
71 312-71-40
magdalena.bugaj@sp.kuzniczysko.edu.pl
667 536 179
3. XIX Konkurs o życiu i twórczości A. Mickiewicza „RAZEM MŁODZI PRZYJACIELE” SP w Pęgowie
Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
Patrycja Zapotoczna
12-12-2019 r.
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
4. XX Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM” SP w Urazie
Wanda Górna
27-02-2020 r.
spuraz@gmail.com 71 310-81-28
zametka@tvk.pl 504-394-130
5. II Konkurs polonistyczny „Z polszczyzną za pan brat” SP 3 w Obornikach
Małgorzata Dworniczak
04-03-2020 r.
sp3obornikisl@wp.pl
71-310-14-81
6. I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach i Kontynentach „Podróż przez Europę” SP w Osolinie
Artur Przystarz
11-03-2020 r.
sposolin@wp.pl
71 310 61 28
7. II Powiatowy Konkurs Recytatorski SP 1 w Trzebnicy
Katarzyna Bahryn-Kamińska
14-03-2020 r.
kasiabkaminska@op.pl
71-312-08-84
8. III Powiatowy Konkurs umiejętności z języka angielskiego „Master of English” SP 3 w Trzebnicy
Aleksandra Cichoń
Elżbieta Wolska
18-03-2020 r.
aleksa.cichon@gmail.com
601-269-704
9. XX Powiatowy Turniej Regionalno-Ekologiczny „Nasza mała Ojczyzna” SP w Osolinie
Artur Przystarz
08-04-2020 r.
sposolin@wp.pl
71 310 61 28
10. III Powiatowy Konkurs Matematyczny „Delta”
dla kl. VII
SP 3 w Trzebnicy
Katarzyna Buczkowska
A. Lisiak
29-04-2020 r.
trzebnicasp3@op.pl
71 312 08 74
11. II Powiatowy Konkurs „Matematyczne duety”
dla klas VIII
SP w Powidzku
Joanna Osio
07-05-2020 r.
sppowidzko_49@op.pl
71-385-66-93
12. V Powiatowy Konkurs Historyczny „Pod zaborami. Walka o granice Rzeczypospolitej. 100-lecie Bitwy warszawskiej” SP 2 w Obornikach Śląskich
Magdalena Kozłowska-Szewczyk
Katarzyna Mackiewicz
12-05-2020 r.
sp2oborniki@o2.pl
71 310 21 56
13. IV Powiatowy Konkurs Matematyczny „Vieteliada” SP w Osolinie
Renata Ortaszewska
22-05-2020 r.
sposolin@wp.pl
71 310 61 28