Luty 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Konkursy i Zawody

ZBIORCZE ZESTAWIENIE KONKURSÓW 2017/18

 

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 XV Konkurs Plastyczny – „Nasza mała Ojczyzna” hasło: „Motylem jestem… świat owadów inspirowany kolorami”– wszystkie etapy edukacyjne SP w Osolinie
Joanna Słocińska- Głód
Prace do 05-04-2018
wręczenie nagród 19 IV 2018
sposolin@wp.pl
71 310-61-28
2 I Konkurs „English Sketch” – Gimnazja, Szkoły Ponadgimnazjalne PZS Oborniki Śl.
Liliana Komorowska
14-02-2018
lilkom@poczta.fm
501 674 537
Przedszkola
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 IX PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ Przedszkole Publiczne w Obornikach Śl.
Groszek Danuta
Klimczak Katarzyna
23-03-2018
przedszkoleobornikislaskie@onet.pl
697-536-379
Szkoły Podstawowe
Klasy 1-3
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 XVIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. I SP w Zawoni
Grażyna Bialik
Joanna Rubaszewska
14-03-2018
sekretariat@zawonia.edu.pl
71 312-81-29
695 927 312
2 XVIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. II SP w Czeszowie
Joanna Freus
Wioletta Kubiak
21-03-2018
spczeszow@gazeta.pl
71 312 71 93
3 XVIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. III SP 2 w Trzebnicy
Iwona Gajska
Jadwiga Michalak
27-03-2018
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
4 VIII Konkurs „MISTRZ RACHUNKU”– uczniowie kl. III SP w Żmigrodzie
Bożena Spruta Jasińska
Jolanta Kurzach
17-04-2018
spzmigrod@superszkolna.pl
edu.wczesnoszkolna@wp.pl
71 385-35-58
5 XXI Konkurs Ortograficzny „ZŁOTE PIÓRO”- ucz. kl. III SP w Krynicznie
Anna Dziadosz
Agata Klin
Barbara Stępień
Anita Młynarczyk
Anna Zasucha
24-04-2018
kryniczno@gmail.com
71 387-86-10
6 IX Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „MAŁY EUROPEJCZYK”kl. I-III SP w Urazie
Wanda Górna
09-05-2018
szkola@uraz.net
71 310-81-28
zametka@tvk.pl
504-394-130
7 V Konkurs „Kolorowy świat bajek i baśni” – ucz. kl. I SP druż. – 3 osoby SP Nr 2w Obornikach Śl
Agata Krasucka
Katarzyna Raduchowska
11-05-2018
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
8 XVI Konkurs „CZYTAM I ROZUMIEM” KL.II SP w Prusicach
Krystyna Prucnal
Violetta Olszewska
16-05-2018
sekretariat@spprusice.pl
71 312 62 11
9 IX Konkurs Komputerowy– ucz. kl. II-III SP SP w Ujeźdźcu Wielkim
Wojciech Urbanowicz
22-05-2018
zs-ujezdziec@wp.pl
zs-ujezdziec-urbanowicz@wp.pl
71 312-77-22
10 XX Konkurs Matematyczny: „WESOŁE MYŚLENIE” ucz. kl. III SP nr 3 w Trzebnicy
Lidia Danilewicz
Małgorzata Zagórna
25-05-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
Klasy 4-7
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 VII Konkurs Recytatorski „Magia Słowa”– uczniowie kl. V SP w Pęgowie
Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
Patrycja Zapotoczna
27-10-2017
szkola131@op.pl
71 310-74-19
2 VIII Konkurs „Ścieżkami życia św. Jadwigi Śląskiej”– ucz. kl. IV- VII SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Janina Bejm
Ks. Jacek Nowak
24-11-2017
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
3 IV Konkurs Wiedzy o Krajach NiemieckojęzycznychKl. V-VI SP 2 w Trzebnicy
Magdalena Bugaj
30-11-2017
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
mbugaj0@onet.eu
667 536 179
4 XVII Konkurs o życiu i twórczości A. Mickiewicza „RAZEM MŁODZI PRZYJACIELE” – kl. VI (drużyna 3 os.) SP w Pęgowie
Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
Patrycja Zapotoczna
14-12-2017
szkola131@op.pl
71 310-74-19
5 IX Konkurs „MultiPolak” pod hasłem „Rok 2017 rokiem Tadeusza Kościuszki”, kl V-VII SP nr 2w Obornikach Śl.
Beata Rybaczuk
Magdalena Lewandowska
19-12-2017
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
6 IX Konkurs Ortograficzny „Z ORTOGRAFIĄ NA TY” dla uczniów kl. V SP w Prusicach
Anna Karczowska
20-02-2018
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11
ania2001@poczta.onet.pl
601 286 248
7 IX Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego.– ucz.4-6 SP SP w Prusicach
Barbara Budzińska
Katarzyna Szenfeld
27-02-2018
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11
8 III Konkurs Recytatorski „Wszystko jest poezją” dla uczniów kl. IV SP w Wiszni Małej
Anna Piszczek
Jolanta Kupis
06-03-2018
ania-wojda@o2.pl
71 312 70 79; 500 110 887
9 II Konkurs Recytatorski dla kl. VI SP nr 2 w Trzebnicy
Bożena Sadownik
Krystyna Janowska
07-03-2018
trzebnicasp2@wp.pl
bozena-sadownik@wp.pl
71 312-00-29
10 XV Konkurs Biblijny: „TRIDUUM PASCHALNE”ucz. kl. IV-VII SP nr 3 w Trzebnicy
ks. Radosław Bariasz
Agnieszka Barełkowska-Goraś
09-03-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
11 XVII TURNIEJ BAŚNIOWY– ucz. kl. IV SP nr 3 w Trzebnicy
Ewa Pasek
Agnieszka Drohomirecka
13-03-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
12 I konkurs umiejętności z języka angielskiego „Master of English” kl. VI i VII SP nr 1 Trzebnica Aleksandra Cichoń, Joanna Gozdowska, Joanna Laskowska-Wnęk 14-03-2018
gim1trzebnica@wp.pl
71 312 08 84
13 I Konkurs wiedzy o Polsce „Patria Nostra Polonia – Polska Naszą Ojczyzną” kl IV-V SP w Urazie
Wanda Górna
15-03-2018
spuraz@poczta.onet.pl
71 310-81-28
zametka@tvk.pl
504-394-130
14 XVIII Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM” – ucz. kl. VI-VII SP w Urazie
Wanda Górna
28-03-2018
spuraz@poczta.onet.pl
71 310-81-28
zametka@tvk.pl
504-394-130
15 VII Turniej „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM” druż. – 4 osoby SP w Powidzku
Paweł Bybel
06-04-2018
sppowidzko_49@op.pl
71 385 66 93; 517-971-126
16 XVIII Konkurs Matematyczny „POTĘGA”– ucz. kl. VI SP nr 2 w Obornikach Śl.
Katarzyna Mackiewicz
10-04-2018
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
17 XVIII Turniej Regionalno-Ekologiczny: „Nasza mała Ojczyzna” kl. IV-VII SP w Osolinie
Renata Ortaszewska
12-04-2018
sposolin@wp.pl
71 310-61-28
18 XXII Konkurs Mitologiczny –uczniowie klas V SP nr 3 w Trzebnicy
Joanna Sobota Krzysztof Ciejka
17-04-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
19 I Konkurs retoryczny „Demostenes” kl VII SP 2 w Trzebnicy
Dorota Kuśmirek-Wrzos
18-04-2018  odwołany
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
dorota.kusmirek@gmail.com
20 III Konkurs Historyczny„ Historia Polski – Pod zaborami. Walka o granice Rzeczpospolitej ” Kl IV-VII SP nr 2 w Obornikach Śl.
Magdalena Kozłowska-Szewczyk
Katarzyna Mackiewicz
19-04-2018
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
21 IX Konkurs Matematyczny ,,Sprawnie liczę’’– ucz. kl. IV SP w Masłowie
Jolanta Mazanka
25-04-2018
spmaslow.trzebnica@gmail.com
71 312 -31 -34
22 XII Konkurs „ZNAM JANA PAWŁA II” – ucz. kl. IV-VII SP SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Janina Bejm ks. Jacek Nowak
27-04-2018
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
23 XII Konkurs polonistyczny „Czytam miedzy słowami” kl VII SP 3 w Trzebnicy
Agnieszka Drohomirecka
08-05-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
agnieszkadrohomirecka@wp.pl
24 IX DYKTANDO „O ZŁOTĄ SKUWKĘ”-ucz. kl. IV i VI SP im. Chrobrego w Żmigrodzie
Dobrawa Jurkowska
Weronika Surmań
10-05-2018
szkola@spzmigrod.pl
71 385-35-58
25 Konkurs Matematyczny „MISTRZ RACHUNKU 2018” – ucz. kl. V SP nr 2 w Trzebnicy
Iwona Marciniak
15-05-2018
trzebnicasp2@wp.pl
imaster66@gmail.com
71 312-00-29
26 VIII Konkurs Informatyczny „MISTRZ OFFICE” – ucz. kl. VI SP nr 3 w Trzebnicy
Wojciech Szemiel
16-05-2018
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
szemielwoj@op.pl
27 III Konkurs matematyczny „Vieteliada” kl. VII SP w Osolinie
Katarzyna Cichocka
22-05-2018
sposolin@wp.pl
71 310-61-28;
katarzynacichocka@o2.pl
28 XV Konkurs Historyczny „WŁADCY POLSKI – ANDEWAGENOWIE, JAGIELLONOWIE”- ucz. kl. VI-VII SP w Prusicach
Wioletta Drząszcz
24-05-2018
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11; 530 928 309
29 XV Turniej Reportażu – kl VII SP w Żmigrodzie
Elżbieta Kostecka
25-05-2018
elzbieta.kostecka@gmail.com
604 485 201
30 I Konkurs matematyczny „Delta” – kl VII SP 3 w Trzebnicy
Jowita Pietrzykowska-Dziwak
29-05-2018
71 312 08 74
trzebnicasp3@op.pl
GIMNAZJUM kl. II – III
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 IV Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Kl. II-III Gimnazjum w Prusicach
Żaneta Szatkowska-Wolska
13-12-2017
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11
zaneta.szatkowskawolska6@gmail.com
2 VII Konkurs Historyczny „Polska Królów Elekcyjnych” kl. II-III Gimnazjum w Pęgowie
Paulina Adamczyk
08-02-2018
71 310-74-19
paulaada@interia.pl
889-128-874
3 IV Konkurs Przekładu z Języka Angielskiego kl II-III Gimnazjum w Prusicach
Żaneta Szatkowska-Wolska
14-02-2017
71 312 62 11
sekretariat@spprusice.pl  zaneta.szatkowskawolska6@gmail.com
4 XVIII KONKURS RECYTATORSKI kl. II, III SP nr 1 w Trzebnicy
Katarzyna Bahryn-Kamińskaa
02-03-2018
71 312-08-84
kasiabkaminska@op.pl
5 XVII Turniej „BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO”– druż. ucz. kl. II-III SP w Pęgowie
Daniel Kocuj
14-03-2018
518 780 207
dkoc76@wp.pl
6 XIX Konkurs JĘZYKA NIEMIECKIEGO ucz. kl. II-III PZS 1 Gimnazjum Sportowo-Językowe w Trzebnicy
Małgorzata Opałka
Małgorzata Szypulska
15-03-2018
pzs1@poczta.onet.pl
71 312-09-76
malgorzata.opalka@pzs1trzebnica.pl
malgorzata.szypulska@pzs1trzebnica.pl
7 XV Konkurs „POTYCZKI MATEMATYCZNO – FIZYCZNO – CHEMICZNE”ucz. kl. II Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim
Małgorzata Tarka
Zbigniew Krysa
27-03-2018
zs-ujezdziec@wp.pl
zs-ujezdziec-tarka@wp.pl
71 312-77-22; 607-234-508; 501 137 386
8 IV Konkurs o Krajach Niemieckojęzycznych – Niemcy i Liechtenstein
kl. II-III
Gimnazjum w Pęgowie
Anna Chelińska
05-04-2018
anche5@o2.pl; 693 425 463
9 XVII Konkurs Regionalny „CZY ZNASZ SWÓJ POWIAT?” – drużyny ucz. kl. II-III SP w Pęgowie
Beata Kreli
11-04-2018
606-485-927
beata.kreli@gmail.com
10 XVII Konkurs literacki: „SIENKIEWICZA ZNAĆ I CZYTAĆ WARTO” – „Nowele” Druż. kl. II-III Gimnazjum w Prusicach
Ewelina Skrzypiec
Anna Karczowska
10-05-2018
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11
11 XVI KONKURS RECYTACJI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ ucz. kl. II – III Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie
Grzegorz Adamowicz, Maciej Kelner
15-05-2018
sekretariat@mrat.pl
71 385-35-25
adamowiczg3@gmail.com
12 XVIII Konkurs Matematyczny „RATAMAGA”ucz. kl. II, III Gimnazjum im. M.Rataja w Żmigrodzie
Joanna Osio
21-05-2018
sekretariat@mrat.pl
71 385-35-25
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 I Konkurs Języka Angielskiego – ucz. Kl I-III LO w PZS w Obornikach Śl.
Zdzisława Tajkiewicz-Woźniak
14-11-2017
601 585 711
isia@weirdsnake.com
2 II Powiatowy Konkurs „Eko-Ziemia” PZS nr 2 Trzebnica
Agnieszka Nurek
Anna Wasiluk
06-02-2018 r.
sekretariat@pzs2-trzebnica.pl
71 312 04 88; 721 308 303
3 X Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka „Reżimy totalitarne i autokratyczne na świecie” druż. + ind. PZS w Obornikach Śl.
Artur Przystarz
08-02-2018
arturprzystarz@o2.pl
609 303 864
4 XVIII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej(jęz. niemiecki, jęz. angielski) PZS nr 1 w Trzebnicy
Iwona Chmielowska
Anna Kępka
07-03-2018
pzs1@poczta.onet.pl
71 312-09-76
iwona.chmielowska@wp.pl
603 359 013
5 VII Konkurs Regionalny „Piękna nasza Ziemia Trzebnicka” druż. PZS nr 2 w Trzebnicy
Anna Wasiluk
15-03-2018
sekretariat@pzs2-trzebnica.pl
71 312-04-88
ania30.33@o2.pl
721-308-303
6 II Powiatowy Konkurs Matematyczny „Pi-ngwin” Liceum Ogólnokształcące w Trzebnicy
Joanna Majchrzak, Elżbieta Wiącek
27-03-2018 r.
71 312 09 76
pzs1@poczta.onet.pl
joanna.majchrzak@pzs1trzebnica.pl
elzbieta.wiacek@pzs1trzebnica.pl