Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Konkursy i Zawody

ZBIORCZE ZESTAWIENIE KONKURSÓW 2018/19

 

l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
OPEN
1 XVI Konkurs Plastyczny – „Nasza mała Ojczyzna” hasło: „Ziemia na wdechu… walczymy o czyste powietrze”– wszystkie etapy edukacyjne SP w Osolinie
Joanna Słocińska- Głód
Prace do 17-04-2019
wręczenie nagród 26-04-2019
sposolin@wp.pl; jslocinskaglod@wp.pl
71 310-61-28
Przedszkola
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 I Konkurs plastyczny „Polskie Symbole Narodowe” Przedszkole Publiczne w Ligocie Pięknej
Karolina Kupiec
Prace do 09-11-2018
Rozstrzygnięcie – 15-11-2018
Wręczenie nagród 29-11-2018
e-mail: akarusia@gmail.com
71-310-56-88
2 I Konkurs plastyczny
„Listopadowy pejzaż”
SP w Psarach
Dorota Kasprzak-Suwaj
Prace do 26-11-2018
Rozstrzygnięcie 04-12-2018
Nagrody – 14-12-2018
dorotaks@poczta.onet.pl
Tel. 71-387-86-92
Szkoły Podstawowe
Klasy 1-3
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 I konkurs „Dookoła świata” kl. II-III SP 1 w Trzebnicy
Agnieszka Wałejko
Anna Zaleska
26-02-2019
gim1trzebnica@wp.pl;
aga.walejko@gmail.com;
apetrykow@wp.pl;
71-312-08-84;
607-109-003;
604-596-433
2 XIX Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. I SP w Zawoni
Aleksandra Maksymiuk
Mirella Sosnowska-Rychlewicz
07-03-2019
sekretariat@zawonia.edu.pl
71 312-81-29;
887-590-784;
607-580-407
3 I konkurs „Mam biało-czerwone serce” kl. II SP 1 w Trzebnicy
Jolanta Boczar
Izabela Głuchowska
Joanna Wojciechowska
08-03-2019
gim1trzebnica@wp.pl
71-312-08-84
4 XIX Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. II SP 2 w Trzebnicy
Iwona Gajska
Jadwiga Michalak
14-03-2019
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
5 XIX Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – kl. III SP w Czeszowie
Renata Węgrzyniak
Małgorzata Kędra
21-03-2019
spczeszow@gazeta.pl
71 312 71 93
6 X Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „MAŁY EUROPEJCZYK” kl. II-III SP w Urazie
Wanda Górna
02-04-2019
szkola@uraz.net
71 310-81-28
zametka@tvk.pl
504-394-130
7 IX Konkurs „MISTRZ RACHUNKU” kl. III SP w Żmigrodzie
Jolanta Kurzbach
Bożena Spruta
09-04-2019
spzmigrod@superszkolna.pl
edu.wczesnoszkolna@wp.pl
71 385-35-58
698-713-092
8 I konkurs wiedzy o królach i władcach Polski „Diadem, berło i korona” kl. II-III SP 1 w Trzebnicy
Jolanta Boczar
Izabela Głuchowska
Joanna Wojciechowska
11-04-2019
gim1trzebnica@wp.pl
71-312-08-84 ODWOŁANY
9 XXII Konkurs Ortograficzny „ZŁOTE PIÓRO”- ucz. kl. III SP w Krynicznie
Barbara Stępień
Anna Dziadosz
Anita Młynarczyk
Agata Klin
26-04-2019
kryniczno@gmail.com
71 387-86-10;
10 VI Konkurs „Kolorowy świat bajek i baśni” – kl. I SP, drużynowy SP Nr 2w Obornikach Śl.
Agata Krasucka
Katarzyna Raduchowska
10-05-2019
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
11 XVII Konkurs „CZYTAM I ROZUMIEM” kl. II SP w Prusicach
Violetta Olszewska
Krystyna Prucnal
15-05-2019
sekretariat@zsprusice.pl
71 312 62 11
12 X Konkurs Komputerowy– ucz. kl. I-III SP SP w Ujeźdźcu Wielkim
Wojciech Urbanowicz
16-05-2019
zs-ujezdziec@wp.pl
zs-ujezdziec-urbanowicz@wp.pl
71 312-77-22
13 XXI Konkurs Matematyczny: „WESOŁE MYŚLENIE” kl. III SP nr 3 w Trzebnicy
Renata Bielecka
Elżbieta Obara
Magdalena Zaleska
23-05-2019
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
Klasy 4-6
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 VIII Konkurs Recytatorski „Magia Słowa”– kl. V SP w Pęgowie
Patrycja Zapotoczna
Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
08-11-2018
szkolapegow@gmail.com
71 310-74-19
2 IX Konkurs „Ścieżkami życia św. Jadwigi Śląskiej” kl. IV- VI SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Janina Bejm
29-11-2018
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
3 XVIII Konkurs o życiu i twórczości A. Mickiewicza „RAZEM MŁODZI PRZYJACIELE” – kl. VI (drużyna 3 os.) SP w Pęgowie
Sylwia Górecka
Magdalena Jóźwiakowska
Patrycja Zapotoczna
05-12-2018 12-12-2018
szkolapegow@gmail.com
sylagore@op.pl
71 310-74-19
4 X Konkurs Ortograficzny „Z ORTOGRAFIĄ NA TY” kl. V SP w Prusicach
Anna Karczowska
27-02-2019
sekretariat@spprusice.pl
ania2001@poczta.onet.pl
71 312-62-11
601 286 248
5 IV Konkurs Recytatorski „Wszystko jest poezją” kl. IV SP w Wiszni Małej
Monika Witczak
Maria Idzikowska
05-03-2019
sp.wisznia@wiszniamala.pl
71 312 70 79
691-619-681
503-045-633
6 III konkurs Recytatorski dla kl. VI SP nr 2 w Trzebnicy
Bożena Sadownik
Krystyna Janowska
06-03-2019
trzebnicasp2@wp.pl
bozena-sadownik@wp.pl
71 312-00-29
661-873-676
7 XVIII TURNIEJ BAŚNIOWY– kl. IV SP nr 3 w Trzebnicy
Edyta Kozicka
Joanna Luty
26-03-2019
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
8 II konkurs wiedzy o Polsce „Patria Nostra Polonia – Polska Naszą Ojczyzną” kl. IV-V
SP w Urazie
Wanda Górna
28-03-2019
szkola@uraz.net
71 310-81-28
zametka@tvk.pl
504-394-130
9 XXIII Konkurs Mitologiczny – kl. V SP nr 3 w Trzebnicy
Halina Pisarczyk
Joanna Sobota
09-04-2019
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
10 XIX Konkurs Matematyczny „POTĘGA”– kl. VI SP nr 2 w Obornikach Śl.
Elżbieta Kowalczyk
Iwona Dostal-Ney
10-04-2019
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
11 X Konkurs Matematyczny „Sprawnie liczę” kl. IV SP w Masłowie
Jolanta Mazanka
25-04-2019
spmaslow.trzebnica@gmail.com
71 312 31 34
12 Konkurs Matematyczny „MISTRZ RACHUNKU 2019” – kl. V SP nr 2 w Trzebnicy
Iwona Marciniak
07-05-2019
trzebnicasp2@wp.pl
imaster66@gmail.com
71 312-00-29
13 IX Konkurs Informatyczny „MISTRZ OFFICE” – kl. VI SP nr 3 w Trzebnicy
Wojciech Szemiel
15-05-2019
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
szemielwoj@op.pl
14 XX DYKTANDO „O ZŁOTĄ SKUWKĘ”- kl. IV i VI SP w Żmigrodzie
Dorota Warzocha
Dobrawa Jurkowska
Weronika Surmań
17-05-2019
szkola@spzmigrod.pl
biblioteka.chrobry@gmail.com
71 385-35-58
Klasy 4-8
1 VIII Konkurs historyczny „Polska Piastów” kl. IV-VIII SP w Pęgowie
Anna Szczepańska
27-11-2018 24 01 2019
szkolapegow@gmail.com
a_trzcinska@wp.pl;
500-303-651; 71-310-74-19
2 V Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych – kl. VII-VIII SP w Kuźniczysku
Magdalena Bugaj
30-11-2018
spkuzniczysko@wp.pl
mbugaj0@onet.eu
667 536 179; 71 312-71-40
3 X Konkurs „MultiPolak” pod hasłem: „NIEPODLEGŁA” kl. V-VIII SP nr 2w Obornikach Śl.
Beata Rybaczuk
Magdalena Lewandowska
05-12-2018
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
4 II Przegląd Muzyczny „Przybieżeli do Żmigrodu Pasterze” kl. IV-VIII Zespół Szkół Specjalnych w Żmigrodzie
Katarzyna Łyczko
25-01-2019
zsszmigrod@wp.pl
kataryna.lyczko@gmail.com
883-501-492; 71-385-33-31
5 I Konkurs Plastyczny „Św. Jadwiga Śląska patronka potrzebujących” kl. IV – VIII SP w Kuźniczysku
Małgorzata Noszczyk
Prace do 15-02-2019
Rozstrzygnięcie 22-02-2019
spkuzniczysko@wp.pl
malgorzatanoszczyk@op.pl
607-507-098; 71-312-71-40
6 I konkurs „Z polszczyzną za pan brat” kl. VII – VIII SP 3 w Obornikach
Małgorzata Dworniczak
Agnieszka Chamara
28-02-2019
sp3obornikisl@wp.pl
71-310-14-81
7 I konkurs recytatorski dla kl. VII i VIII SP 1 w Trzebnicy
Katarzyna Bahryn-Kamińska
08-03-2019
71-312-08-84
kasiabkaminska@op.pl
8 XIX Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM” kl. VII-VIII, drużynowy SP w Urazie
Wanda Górna
12-03-2019
szkola@uraz.net
zametka@tvk.pl
71 310-81-28; 504-394-130
9 II konkurs umiejętności z języka angielskiego kl. VII-VIII SP 3 w Trzebnicy
Aleksandra Cichoń
14-03-2019
aleksa.cichon@gmail.com
601-269-704
10 XVI Konkurs Biblijny: „TRIDUUM PASCHALNE” kl. IV-VII SP nr 3 w Trzebnicy
Agnieszka Barełkowska-Goraś
s.Lilianna Wypiór
03-04-2019
trzebnicasp3@op.pl
71 312-08-74
11 VIII Turniej „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM” druż. – 4 osoby, kl. IV-VIII SP w Powidzku
Paweł Bybel
05-04-2019
sppowidzko_49@op.pl
71 385 66 93; 517-971-126
12 XIX Turniej Regionalno-Ekologiczny: „Nasza mała Ojczyzna” kl. IV-VIII SP w Osolinie
Renata Ortaszewska
25-04-2019
sposolin@wp.pl
renata.ortaszewska@o2.pl
71 310-61-28
13 IV Konkurs Historyczny „W walce o wolną Polskę. Polski czyn zbrojny w latach 1939-1948” kl. IV-VIII SP nr 2 w Obornikach Śl.
Magdalena Kozłowska-Szewczyk
Katarzyna Oliwa
26-04-2019
sp2oborniki@o2.pl
71 310-21-56
14 V konkurs „Idiomy w obrazach” j. angielski, j. niemiecki. Kl. IV-VI, VII-VIII SP 1 w Trzebnicy
Aleksandra Kurzyńska
Prace do 30-04-2019
Wyniki 10-05-2019
gim1trzebnica@wp.pl
aleksandra.kurzynska@gmail.com
71-312-08-84
15 I konkurs „Matematyczne duety” kl. VIII, drużynowy SP w Powidzku
Joanna Osio
08-05-2019
sppowidzko_49@op.pl
71-385-66-93
16 XIII Konkurs polonistyczny „Czytam między słowami”, kl. VIII SP 3 w Trzebnicy
Agnieszka Drohomirecka
14-05-2019
trzebnicasp3@op.pl
atygrys2@wp.pl
71 312-08-74
17 I konkurs recytatorski poezji niemieckojęzycznej, kl. VIII SP w Radziądzu
Marta Wołyniak
Monika Domagała
16-05-2019 28-05-2019
mwolyniak@wp.pl
71-385-60-27
18 XVI Turniej Reportażu, kl. VII-VIII SP w Żmigrodzie
Elżbieta Kostecka
17-05-2019
elzbieta.kostecka@gmail.com
604 485 201
19 XIII Konkurs „ZNAM JANA PAWŁA II” kl. IV-VII SP nr 2 w Trzebnicy
Ewa Dudek
Janina Bejm
22-05-2019
trzebnicasp2@wp.pl
71 312-00-29
20 II konkurs matematyczny „Delta” – kl. VIII VII SP 3 w Trzebnicy
Katarzyna Buczkowska
Katarzyna Sobota
22-05-2019
trzebnicasp3@op.pl
71 312 08 74
21 XVI Konkurs Historyczny „WŁADCY POLSKI – władcy elekcyjni”- kl. VI-VIII SP w Prusicach
Wioletta Drząszcz
29-05-2019
sekretariat@zsprusice.pl
wiolamd@onet.pl
71 312-62-11; 530 928 309
GIMNAZJUM kl. III
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 X konkurs wiedzy o krajach w których mówią po angielsku. kl. III Gimnazjum SP 1 w Obornikach
Anna Faińska-Wysocka
01-03-2019
amfwysocka@o2.pl
71-310-23-58
2 XX Konkurs Języka Niemieckiego – kl. III Gimnazjum PZS nr 1 w Trzebnicy
Małgorzata Opałka
Małgorzata Szypulska
05-03-2019
71 312 09 76
pzs1@poczta.onet.pl
3 XVIII Konkurs Regionalny „CZY ZNASZ SWÓJ POWIAT?” – drużyny kl. III Gimnazjum SP w Prusicach
Barbara Sołowczuk-Fiszer
24-04-2019
sekretariat@spprusice.pl
basiafiszer@interia.pl
71-312-62-11
4 XVIII konkurs literacki: „SIENKIEWICZA ZNAĆ I CZYTAĆ WARTO” – „Ogniem i mieczem” Druż. kl. III SP w Prusicach
Ewelina Skrzypiec
Monika Janicka
08-05-2019
sekretariat@spprusice.pl
71 312-62-11
5 V Konkurs o Krajach Niemieckojęzycznych – Austria i Szwajcaria kl. III Gimnazjum SP w Pęgowie
Anna Chelińska
21-05-2019
71-310-74-19
anche5@o2.pl; 693 425 463
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
l.p nazwa konkursu adresat organizator, osoba odpowiedzialna termin finału powiatowego, kontakt do organizatora
1 II Konkurs Języka Angielskiego – kl. I-III PZS w Obornikach Śl.
Liliana Komorowska
29-11-2018
lilkom@poczta.fm
501-674-537
2 XI Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka „Znane postacie walczące o prawa człowieka” druż. + ind. PZS w Obornikach Śl.
Artur Przystarz
19-02-2019
arturprzystarz@o2.pl
609 303 864
3 III Konkurs „Eko-Ziemia” PZS nr 2 Trzebnica
Agnieszka Nurek
Anna Wasiluk
26-02-2019 r.
sekretariat@pzs2-trzebnica.pl
71 312 04 88; 723 463 525
721 308 303
4 XIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej(jęz. niemiecki, jęz. angielski) PZS nr 1 w Trzebnicy
Magdalena Berec-Janusiewicz
Iwona Chmielowska
01-03-2019
pzs1@poczta.onet.pl
iwona.chmielowska@wp.pl
71 312-09-76, fax 71-723-40-53
603 359 013
5 VIII Konkurs Regionalny „Piękna nasza Ziemia Trzebnicka” druż. PZS nr 1 w Trzebnicy
Anna Banaś
13-03-2019
pzs1@poczta.onet.pl
71-312-09-76
722-010-376
6 III Powiatowy Konkurs Matematyczny „Pi-ngwin”, kl. I, II, III PZS nr 1w Trzebnicy
Elżbieta Wiącek
27-03-2019 r.
71 312 09 76
pzs1@poczta.onet.pl
elzbieta.wiacek@pzs1trzebnica.pl
604-165-342