Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Finałów Powiatowych Igrzysk Dzieci

Kalendarz Finałów Powiatowych Igrzysk Dzieci

w roku szkolnym 2018/2019

 

DATA RODZAJ ZAWODÓW

 

Miejsce zawodów Organizator Osoba kontaktowa
02.10.18 g. 900 Sztafetowe biegi przełajowe dz. Ch. Park Pałacowy w Żmigrodzie SP Żmigród Jan Fedyna

Tel. 609533964

30.10.18 g. 900 Badminton dz. i chł. SP Korzeńsko

 

SP Korzeńsko Marcin Stochaj

Tel. 608418074

29.11.18 g. 900

 

Szachy SP Pęgów SP Pęgów Jakub Kelm

Tel.602874185

12.12.18 g. 900

 

13.12.18 g. 900

Mini piłka koszykowa Dz.

Mini piłka koszykowa Ch.

SP Zawonia

 

SP Zawonia

 

SP Zawonia

Alicja Pawlak

Tel. 509294542

Alicja Pawlak

Tel. 509294542

14.01.19 g. 900 Halowa piłka nożna chłopców SP Zawonia SP Zawonia Alicja Pawlak

Tel. 509294542

21.01.19 g. 900

 

Tenis stołowy dz. i ch. SP Prusice

 

SP Prusice Robert Kawalec

Tel. 697614146

Luty

2019 g. 900

XII Powiatowy Turniej Wiedzy Olimpijskiej SP Korzeńsko SP Korzeńsko Marcin Stochaj

Tel. 608418074

26.02.19 g. 900

 

27.02.19 g. 900

Piłka ręczna dz.

 

Piłka ręczna ch.

Hala OSiR Oborniki Śląskie

lub

SP 1 Oborniki Śląskie

 

Zwycięzca gminy Oborniki Śl.

Łukasz Polak

Tel. 608679388

Łukasz Polak

Tel. 608679388

07.03.19 g. 900

 

Mini piłka siatkowa dz. i ch. klas V SP 3 Trzebnica

 

SP 3 Trzebnica Wojciech Kabat

Tel. 693570669

12.03.18 g. 900

 

14.03.18 g. 900

Mini piłka siatkowa dz. VI

Mini piłka siatkowa ch. VI

SP 3 Trzebnica

 

SP 3 Trzebnica

 

 

SP 3 Trzebnica

Paweł Wolski

Tel..500238335

Paweł Wolski

Tel..500238335

15.04.19 g. 900

 

16.04.19 g. 900

Ringo dz.

 

Ringo chł.

 

SP Kryniczno

 

SP Kryniczno

 

SP Kryniczno

Dorota Olbryt

Tel. 530554411

Dorota Olbryt

Tel. 530554411

08.04.19 g. 900 Mini piłka siatkowa dz. i ch. klas IV SP 3 Oborniki Śląskie SP 3 Oborniki Śląskie Łukasz Polak

Tel. 608679388

08.05.19 g. 900

 

Mini piłka nożna ch. SP Korzeńsko

 

SP Korzeńsko Marcin Stochaj

Tel. 608418074

16.05.19 g. 900

 

Czwórbój LA  dz. i ch. Stadion ZAPO w Trzebnicy SP 2 Trzebnica Adamczyk Krzysztof

Tel. 661670232

13.05.19 g. 900 Piłka nożna dziewcząt Stadion ZAPO w Trzebnicy SP 3 Trzebnica Andrzej Durbajło

Tel..607072732

04.06.19 g. 900 Trójbój LA  dz. i ch.

klas I

SP Korzeńsko SP Korzeńsko Marcin Stochaj

Tel. 608418074

05.06.19 g. 900 Trójbój LA  dz. i ch.

klas II

SP Korzeńsko SP Korzeńsko Marcin Stochaj

Tel. 608418074

06.06.18 g. 900 Trójbój LA  dz. i ch.

klas III i IV

SP 2 Trzebnica SP 2 Trzebnica Adamczyk Krzysztof

Tel. 661670232

 

UWAGA!!!

 

  • Na zawody w: sztafetowych biegach przełajowych, szachach z każdej gminy może przyjechać dowolna liczba uczestników!!!
  • Na zawody w: czwórboju LA, piłce nożnej dziewcząt, trójboju LA klas I-IV z każdej gminy może uczestniczyć mistrz i wicemistrz!!!
  • W przypadku gdy gospodarz zawodów przegra rywalizację w gminie, ma prawo wystartować w zawodach, które organizuje!!!
  • Na zawodach każdą szkołę obowiązuje lista imienna uczniów podbita przez dyrekcję szkoły
  • Po każdym Finale Powiatowym ORGANIZATOR ma obowiązek przesłać wyniki na adres SZS Dolny Śląsk: szs@sport.wroclaw.pl lub zadzwonić pod numer: (071) 367 33 15, tel. 367 33 16
  • Po każdym Finale Powiatowym należy wypełnić protokół, który jest do pobrania ze strony internetowej http://www.sosowa.pl/wzory-dokumentow/ oraz wypełniony protokół należy wysłać drogą elektroniczną na adres: oborniki@gmail.com (Łukasz Polak)
  • Obowiązuje zgłoszenie telefoniczne do osoby kontaktowej danego Finału Powiatowego najpóźniej na dzień poprzedzający dany Finał Powiatowy. Szkoły, które nie zgłoszą się do zawodów a przyjadą, BĘDĄ DECYZJĄ ORGANIZATORA DOPUSZCZONE DO ROZGRYWEK JAKO DRUŻYNA PK !
  • Szkoły, która awansują do dalszego etapu rozgrywek, MUSZĄ! Zgłosić się poprzez system SRS : https://srs.szs.pl/system/