Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Lut    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Złote Sowy 2010

Protokół końcowy z posiedzenia Zarządu SO Sowa kwalifikującego

do wyróżnień Złote Sowy 2010

KATEGORIE WYRÓŻNIEŃ

 

UCZNIOWIE

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 2 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Aleksander Olejnik – Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach,

Aleksandra Górniak – Szkoła Podstawowa w Czeszowie

 

  • W kategorii klas IV- VI : 6 wyróżnień ZŁOTA SOWA

Martyna Majda – Szkoła Podstawowa w Prusicach,

Eunika Sobkowiak – Szkoła Podstawowa w Prusicach,

Jakub Sokołowski- Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śl.

Jakub Wcisło- Szkoła Podstawowa w Prusicach,

Apolonia Miążek – Szkoła Podstawowa w Pęgowie,

Monika Lewandowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śl.

Anna Słowińska- Szkoła Podstawowa w Prusicach.

 

  • 3 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Maciej Belcarz- Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie,

Magdalena Maziarz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śl.

Małgorzata Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

 

– gimnazja:

  • 6 wyróżnień ZŁOTA SOWA

Karol Marschollek – Gimnazjum Sportowo –Językowe przy PZS nr 1 w Trzebnicy,

Jakub Cal – Gimnazjum Sportowo –Językowe przy PZS nr 1 w Trzebnicy,

Andrzej Popiel – Gimnazjum Sportowo –Językowe przy PZS nr 1 w Trzebnicy,

Jagoda Hendrich – Publiczne Gimnazjum w Pęgowie,

Marta Lipińska – Gimnazjum przy PZS w Żmigrodzie,

Filip Niżyński – Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie.

 

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Anita Szydłowska – Gimnazjum Publiczne w Krynicznie,

Mateusz Wawszczyk- Publiczne Gimnazjum Zawonia.

 

szkoły ponadgimnazjalne:

 

  • 1 wyróżnienie ZŁOTA SOWA

Marek Szwiec – Liceum Ogólnokształcące przy PZS nr 1 w Trzebnicy

 

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Beata Garmada – Liceum Ogólnokształcące przy PZS nr 1 w Trzebnicy,

Paulina Przybylska – Liceum Ogólnokształcące przy PZS w Obornikach Śl.

 

NAUCZYCIELE- OPIEKUNOWIE

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Jolanta Nowak – Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach,

Ewa Awdziejczyk – Szkoła Podstawowa w Szewcach,

Barbara Stępień- Szkoła Podstawowa w Krynicznie.

 

  • W kategorii klas IV- VI : 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Anna Karczowska -Szkoła Podstawowa w Prusicach,

Wanda Górna – Szkoła Podstawowa w Urazie.

– gimnazja:

  • 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Sabina Łuczuk – Powiatowy Zespół Szkół w Żmigrodzie,

Małgorzata Dworniczak – Publiczne Gimnazjum w Pęgowie,

Magdalena Lekowska – Gimnazjum Sportowo –Językowe przy PZS nr 1 w Trzebnicy,

 

– szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Liliana Komorowska – Powiatowy Zespół Szkół w Obornikach Śl.,

SZKOŁY

– szkoły podstawowe:

  • 3 tytuły „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa w Prusicach,

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy,

Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach- Nagroda Specjalna Zarządu SO „SOWA”

  • 1 tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

 

Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie

 

– gimnazja:

  • 2 tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

 

Publiczne Gimnazjum w Pęgowie,

Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie.

 

  • 1 tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

 

Gimnazjum Sportowo –Językowe przy PZS nr 1 w Trzebnicy.

 

– szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół w Obornikach Śląskich

  • 1 tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy.