Luty 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Złote Sowy 2011

ZŁOTE SOWY 2011

Protokół końcowy z posiedzenia  Zarządu SO Sowa

kwalifikującego do wyróżnień Złote Sowy 2011 z dnia 7 czerwca 2011

 UCZNIOWIE

 – szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Jastrzębski Jakub – Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach

Olejniczak Krzysztof – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Olejnik Aleksander – Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach,

Wesołowski Kacper – Szkoła Podstawowa w Urazie

  • w kategorii klas IV- VI : 5 wyróżnień  ZŁOTA SOWA

Kaleta Karina – Szkoła Podstawowa w Zawoni

Komisarczyk Mieszko – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

Putzan Norbert – Szkoła Podstawowa w Powidzku,

Rzepka Bartłomiej – Szkoła Podstawowa w Skokowej,

Żyniewicz Zofia – Szkoła Podstawowa w Urazie,

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Bursztynowicz Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich,

Nietreba Dominik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

 

– gimnazja:

  • 6 wyróżnień  ZŁOTA SOWA

Czwartosz Robert – Gimnazjum w Zawoni,

Hendrich Jagoda – Gimnazjum w Pęgowie,

Kobylański Maximilian – Gimnazjum w Pęgowie,

Majda Martyna –  Gimnazjum w Prusicach,

Muller Mariusz – Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie,

Słowińska Anna – Gimnazjum w Prusicach,

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Salej Przemysław – Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie,

Zając Tomasz – Gimnazjum w Pęgowie.

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 3 wyróżnienie ZŁOTA SOWA

Galuppo Anna – PZS nr 1 w Trzebnicy

Juszyńska Paulina – PZS w Obornikach Śląskich

Piskor Adrianna – PZS w Obornikach Śląskich

  • wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

ze względu na brak kompletnych protokołów zawodów sportowych – wyróżnień nie przyznano

 

NAUCZYCIELE- OPIEKUNOWIE

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Garczyk Agnieszka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich,

Górna Wanda – Szkoła Podstawowa w Urazie

Nowak Jolanta – Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach,

  • w kategorii klas IV- VI : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Bybel Paweł – Szkoła Podstawowa w Powidzku,

Ciba Daniel – Szkoła Podstawowa w Zawoni,

Luty Joanna – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich,

  • wyróżnienia NAUCZYCIEL-OPIEKUN SPORTOWCÓW ROKU

Ze względu na małą ilość kompletnych protokołów zawodów sportowych – wyróżnień nie przyznano

– gimnazja:

  • 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Lenart Katarzyna – Gimnazjum w Pęgowie,

Szustak-Leszczyńska Ewa –   Gimnazjum w Prusicach,

  • 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL-OPIEKUN SPORTOWCÓW ROKU

Szabat Artur – Gimnazjum w Obornikach Śląskich

Wroński Aleksander – Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie

 

– szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Matusiak Dorota – Powiatowy Zespół Szkół w Obornikach Śl.,

  • wyróżnienia NAUCZYCIEL-OPIEKUN SPORTOWCÓW ROKU

ze względu na brak kompletnych protokołów zawodów sportowych – wyróżnień nie przyznano

 SZKOŁY

– szkoły podstawowe:

  • 2 tytuły „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie,

Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach – Nagroda Specjalna Zarządu SO „SOWA” dla najlepszej szkoły rozwijającej uzdolnienia w kategorii klas I-III

  • 1 tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy

 

– gimnazja:

  • 1 tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Prusicach

  • 1 tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie

 

– szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich

  • 1 tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy

 

 

W sumie przyznano wyróżnień: uczniom – 21, nauczycielom – 11, szkołom-7. Razem 39

Osolin, 07-06-2011