Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Lut    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Złote Sowy 2014

Protokół końcowy z posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego SOWA,

kwalifikującego do wyróżnień Złote Sowy 2014

 

Na podstawie „Regulaminu przyznawania wyróżnień ZŁOTA SOWA”, na posiedzeniu w dniu 9, 10 czerwca 2014r., Zarząd SO SOWA, uwzględniając sporządzony na podstawie dostępnych protokołów ranking konkursów, zawodów sportowych oraz dodatkowe osiągnięcia, przyznaje następujące wyróżnienia:

 

UCZNIOWIE:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Maja Adamek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Krzysztof Gołąbek – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

Kalina Rzepka – Szkoła Podstawowa w Skokowie

  • w kategorii klas IV- VI : 8 wyróżnień ZŁOTA SOWA

– Jakub Franczak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Magdalena Góral – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

Kornel  Krawiec – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

Monika Lipień – Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku

 

Krzysztof Olejniczak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Michał Wołczański – Szkoła Podstawowa w Prusicach

 

Konrad Wróbel – Szkoła Podstawowa w Urazie

 

Zofia Zełep – Szkoła Podstawowa w Urazie

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC  ROKU

Monika Ołdziejewska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach
Śląskich

Mateusz Miziniak – Szkoła Podstawowa w Powidzku

 

– gimnazja:

  • 7 wyróżnień  ZŁOTA SOWA

– Katarzyna Czarna – Gimnazjum w Pęgowie

Maria Gołecka – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Anna Kobylański – Gimnazjum w Pęgowie

Karol Muszyński – Gimnazjum w Czeszowie

Wojciech Poprawa – Gimnazjum Sportowo-Językowo w PZS nr 1 w Trzebnicy

Jakub Sokołowski – Gimnazjum w Pęgowie

Jakub Wcisło – Gimnazjum w Prusicach

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Patrycja Moskal – Gimnazjum w Obornikach Śląskich

Miłosz Szelczyński – Gimnazjum w Pęgowie

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 3 wyróżnienie ZŁOTA SOWA

Klaudia Gurkowa  – PZS w Żmigrodzie

Klaudia Hańczyk – PZS w Żmigrodzie

Adrianna Łapucha – PZS nr 1 w Trzebnicy

  • 3 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Ewa Woźniak – PZS w Obornikach Śląskich

Krzysztof Gałuszka – PZS w Obornikach Śląskich

Przemysław Salej – PZS w Żmigrodzie

 

NAUCZYCIELE- OPIEKUNOWIE:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 4 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Ewa Borowska-Gancarek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

Agnieszka Garczyk – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Zenobia Jastrzębska – Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach

Barbara Stępień – Szkoła Podstawowa w Krynicznie

  • w kategorii klas IV- VI : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Wanda Górna – Szkoła Podstawowa w Urazie

Anna Karczowska – Szkoła Podstawowa w Prusicach

Bożena Sadownik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

 

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Łukasz Polak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

 

 

– gimnazja:

  • 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Elżbieta Muszyńska – Gimnazjum w Czeszowie

Joanna Oleszczyk – Gimnazjum w Pęgowie

Anna Wysocka – Gimnazjum w Obornikach Śląskich

 

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Aleksander Wroński – Gimnazjum w Żmigrodzie

 

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Kamila Możdżeń-Berbeć – PZS nr 1 w Trzebnicy

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

Joanna Idziak – PZS w Obornikach Śląskich

 

– specjalny tytuł „Złota Sowa” 2014 Powiatu Trzebnickiego

– za szczególne przedsięwzięcia promujące i rozwijające uzdolnienia dzieci i młodzieży : Danuta Szuber – dyrektor PZS nr 1 w Trzebnicy

SZKOŁY:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I- III

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach

  • w kategorii klas IV – VI

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

– gimnazja:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum w Pęgowie

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum w Żmigrodzie

 

 

– szkoły ponadgimnazjalne:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

 

Powiatowy Zespół Szkół w Obornikach Śląskich