Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Złote Sowy 2015

Protokół końcowy z posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego SOWA,

kwalifikującego do wyróżnień Złote Sowy 2015

 

Na podstawie „Regulaminu przyznawania wyróżnień ZŁOTA SOWA”, na posiedzeniu w dniu 10 czerwca 2015r., Zarząd SO SOWA, uwzględniając sporządzony na podstawie dostępnych protokołów ranking konkursów, zawodów sportowych oraz dodatkowe osiągnięcia, przyznaje następujące wyróżnienia:

 

UCZNIOWIE:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Lena Fortuna – Szkoła Podstawowa w Skokowie

Jan Giza – Szkoła Podstawowa w Urazie

Pola Pogoda – Szkoła Podstawowa w Krynicznie

  • w kategorii klas IV- VI : 8 wyróżnień ZŁOTA SOWA

– Mateusz Borecki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Julia Farganus – Szkoła Podstawowa w Zawoni

Adam Klementowski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

Beata Kot – Szkoła Podstawowa w Krynicznie

 

Malwina Kudyba – Szkoła Podstawowa w Urazie

Dagmara Kupis – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

Nikodem Warzocha – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

 

Jan Wolski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

  • 3 wyróżnienia SPORTOWIEC  ROKU

Dominika Kubicka – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

Paulina Żołnierowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Bartłomiej Głodowski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śl.

 

 

– gimnazja:

  • 6 wyróżnień  ZŁOTA SOWA

– Marcin Bielak – Gimnazjum w Pęgowie

Patryk Brysiak – Gimnazjum w Pęgowie

Barbara Łopatka – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

Apolonia Miążek – Gimnazjum w Pęgowie

Karol Muszyński – Gimnazjum w Czeszowie

Natalia Wojciechowska – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

  • 5 wyróżnień SPORTOWIEC ROKU

Aleksandra Hućko – Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy

Klaudia Pytlińska – Gimnazjum w Obornikach Śl.

Nikola Sławińska – Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy

Patrycja Sobieraj – Gimnazjum w Zawoni

Robert Wrzesiński – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 wyróżnienie ZŁOTA SOWA

Martyna Majda  – PZS nr 1 w Trzebnicy

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Kamila Burzyńska PZS w Obornikach Śląskich

Krzysztof Przystarz – PZS w Obornikach Śląskich

 

 

NAUCZYCIELE- OPIEKUNOWIE:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Wanda Górna – Szkoła Podstawowa w Urazie

Izabela Kobos – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

Julita Olszewska – Szkoła Podstawowa w Urazie

  • w kategorii klas IV- VI : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Jadwiga Domarecka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śl.

Ewa Dudek  – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

s. Lilianna Wypiór – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Jakub Kelm – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

 

– gimnazja:

  • 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Anna Chelińska – Gimnazjum w Pęgowie

Elżbieta Muszyńska – Gimnazjum w Czeszowie

Joanna Oleszczyk – Gimnazjum w Pęgowie

 

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Artur Szabat – Gimnazjum w Obornikach Śl.

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  •  wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW” nie przyznano
  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

Małgorzata Zaręba – PZS w Obornikach Śląskich

– specjalny tytuł „Złota Sowa” 2015 Powiatu Trzebnickiego

– za szczególne przedsięwzięcia promujące i rozwijające uzdolnienia dzieci i młodzieży  – Jerzy Trela, wicestarosta powiatu trzebnickiego, członek-założyciel Stowarzyszenia Oświatowego SOWA, jego były prezes i sekretarz.

 

 

 

SZKOŁY:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I- III

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa w Urazie

  • w kategorii klas IV – VI

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

– gimnazja:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum w Pęgowie

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum w Obornikach Śląskich

 

 

– szkoły ponadgimnazjalne:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

 

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy.

 

 

W sumie przyznano 48 tytułów „Złota Sowa”:

– 28 uczniom (w tym 10 sportowych)

– 12 nauczycielom ( w tym 3 sportowych)

– 1 specjalny tytuł

– 7 szkołom (w tym 3 sportowych)