Luty 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

ZŁOTE SOWY 2016

Protokół końcowy z posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego SOWA, kwalifikującego do wyróżnień Złote Sowy 2016

 

Na podstawie „Regulaminu przyznawania wyróżnień ZŁOTA SOWA”, na posiedzeniu w dniu 7 i 13 czerwca 2016r., Zarząd SO SOWA, uwzględniając sporządzony na podstawie dostępnych protokołów ranking konkursów, zawodów sportowych oraz dodatkowe osiągnięcia, przyznaje następujące wyróżnienia:

 

UCZNIOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 2 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Gabriel Miś – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Grzegorz Pakuła –  Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

  • w kategorii klas IV- VI : 9 wyróżnień ZŁOTA SOWA

– Mateusz Borecki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Gert Bouwman – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Kay Czułek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

 

Jan Dudek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

 

Malwina Kudyba – Szkoła Podstawowa w Urazie

Franciszek Misterka – Szkoła Podstawowa w Masłowie

 

Paweł Solecki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

Joanna Suwaj – Szkoła Podstawowa w Psarach

 

Iga Tyras – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

  • 4 wyróżnienia SPORTOWIEC  ROKU

Małgorzata Lichwa – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

Marcjanna Tetela – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Aleksander Jakubik – Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie

Jakub Pancerz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

 

– gimnazja:

  • 8 wyróżnień  ZŁOTA SOWA

– Jaromir Bączkiewicz  – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Klaudia Boczanowska  – Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach Śl.

Wojciech Janik – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Katarzyna Kołodyńska – Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach Śl.

Patryk Kubis – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

Leonie Kunkel – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Aleksandra Poprawa – Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim

Konrad Wróbel – Gimnazjum w Pęgowie

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Patrycja Zaraza – Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy

Fabian Przystuplak – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 wyróżnienie ZŁOTA SOWA

Klaudia Pyrka – PZS w Obornikach Śląskich

  • 3 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

– Izabela Kubiak – PZS nr 2 w Trzebnicy

Krzysztof Przystarz – PZS w Obornikach Śląskich

Dominik Skotniczny – PZS nr 2 w Trzebnicy

 

 

NAUCZYCIELE- OPIEKUNOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Daria Sikora – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

Jolanta Szymczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

Magdalena Zaleska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

  • w kategorii klas IV- VI : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Wanda Górna – Szkoła Podstawowa w Urazie

Anna Otfinowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

s. Lilianna Wypiór – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Anna Jeż – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

 

– gimnazja:

  • 5 wyróżnień NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Katarzyna Juchniewicz – Gimnazjum w Obornikach Śląskich

Liliana Komorowska – Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach Śl.

Sabina Łuczuk-Szuba – Gimnazjum w PZS w Żmigrodzie

Joanna Oleszczyk – Gimnazjum w Pęgowie

Zdzisława Tajkiewicz-Woźniak – Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach .

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Aleksander Wroński – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

– Artur Przystarz – PZS w Obornikach Śląskich

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

Izabela Janicka – PZS nr 2 w Trzebnicy

 

– specjalny tytuł „Złota Sowa” 2016 Powiatu Trzebnickiego

Za szczególne przedsięwzięcia promujące i rozwijające uzdolnienia dzieci i młodzieży  – Lila Zajączkowska – nauczycielka wychowania fizycznego, wicedyrektorka Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno – Wychowawczych (PZSPSW) w Trzebnicy. Wiceprezes do spraw sportu w ramach organizacji „Olimpiady Specjalne”  Dolnego Śląska. Przygotowuje z sukcesem  niepełnosprawnych uczniów do zawodów sportowych na szczeblu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym – jej wychowankowie zdobywają medale na Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych.

 

SZKOŁY:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I- III

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

  • w kategorii klas IV – VI

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

– gimnazja:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach Śląskich

 

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum w Zespole Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

 

– szkoły ponadgimnazjalne:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

 

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy

 

 

W sumie przyznano 53 tytułów „Złota Sowa”:

– 29 uczniom (w tym 9 sportowych)

– 15 nauczycielom ( w tym 3 sportowych)

– 1 specjalny tytuł

– 8 szkołom (w tym 4 sportowych)