Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ZŁOTE SOWY 2017

Protokół końcowy z posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego SOWA, kwalifikującego do wyróżnień Złote Sowy 2017

Na podstawie „Regulaminu przyznawania wyróżnień ZŁOTA SOWA”, na posiedzeniu w dniu 12 czerwca 2017r., Zarząd SO SOWA, uwzględniając sporządzony na podstawie dostępnych protokołów ranking konkursów, zawodów sportowych oraz dodatkowe osiągnięcia, przyznaje następujące wyróżnienia:

 

 

UCZNIOWIE:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 2 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Giza Julia – Szkoła Podstawowa w Urazie

Ptaszkowski Artur –  Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

  • w kategorii klas IV- VI : 6 wyróżnień ZŁOTA SOWA

– Adamek Maja – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Hupa Szymon – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Kunkel Emilie – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Majewski Tomasz – Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku

Olszewski Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Solecki Paweł – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC  ROKU

Lenart Małgorzata – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Pieleszko Jakub – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

 

-gimnazja:

  • 9 wyróżnień  ZŁOTA SOWA

– Chabza Julia  – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Gerszendorf Zuzanna – Gimnazjum w Pęgowie

Kołodyńska Helena – Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach Śl.

Kozicka Zuzanna – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Kubis Patryk – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

Kunkel Leonie – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Szewczyk Paweł – Gimnazjum w Prusicach

Wołczański Tomasz – Gimnazjum w Prusicach

Wróbel Konrad – Gimnazjum w Pęgowie

  • 5 wyróżnień SPORTOWIEC ROKU

Bielak Weronika – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

Ołdziejewska Monika – Gimnazjum w Obornikach Śląskich

Wasińska Wiktoria –  Gimnazjum w Obornikach Śląskich

Franczak Kacper – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

– Prystasz Eryk – Gimnazjum w Pęgowie

-szkoły ponadgimnazjalne:

  • 2 wyróżnienie ZŁOTA SOWA

Marschollek Julia – PZS nr 1 w Trzebnicy

– Pałka Grzegorz – PZS nr 2 w Trzebnicy

  • 3 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

– Kubiak Izabela – PZS nr 2 w Trzebnicy

Dominik Skotniczny – PZS nr 2 w Trzebnicy

Zaremba Filip – PZS w Obornikach Śląskich

 

NAUCZYCIELE- OPIEKUNOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 3 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Czechowski Krzysztof – Szkoła Podstawowa w Urazie

Górna Wanda – Szkoła Podstawowa w Urazie

Wojda Beata – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

  • w kategorii klas IV- VI : 5 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Górna Wanda – Szkoła Podstawowa w Urazie

Luty Joanna – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Otfinowska Anna – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Walczyńska-Jeleń Agnieszka – Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim

s. Wypiór Lilianna – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Durbajło Andrzej – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

– gimnazja:

  • 5 wyróżnień NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Adamczyk Paulina – Gimnazjum w Pęgowie

Chelińska Anna  – Gimnazjum w Pęgowie

Oleszczyk Joanna – Gimnazjum w Pęgowie

Tajkiewicz-Woźniak Zdzisława – Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach

Wołczański Paweł – Gimnazjum w Prusicach

  • 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Szabat Artur – Gimnazjum w Obornikach Śląskich

Aleksander Wroński – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

 

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

– Babuśka Maria – PZS w Obornikach Śląskich

– Wiącek Elżbieta – PZS nr 1 w Trzebnicy

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

Janicka Izabela – PZS nr 2 w Trzebnicy

– specjalny tytuł „Złota Sowa” 2017 Powiatu Trzebnickiego

Za wieloletnią współpracę w organizacji konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych, szczególne przedsięwzięcia promujące i rozwijające uzdolnienia dzieci, za wybitne wyniki jakie osiągają uczniowie i nauczyciele   – Jadwiga Kalinowska – dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy.

 

 

SZKOŁY:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I- III

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa w Pęgowie

  • w kategorii klas IV – VI

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

– gimnazja:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum w Pęgowie

 

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum w Zespole Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

– szkoły ponadgimnazjalne:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

 

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy

 

 

W sumie przyznano 56 tytułów „Złota Sowa”:

– 29 uczniom (w tym 10 sportowych)

– 19 nauczycielom ( w tym 4 sportowych)

– 1 specjalny tytuł

– 7 szkołom (w tym 3 sportowych)