Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

ZŁOTE SOWY 2018

Protokół końcowy z posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego SOWA, kwalifikującego do wyróżnień Złote Sowy 2018

 

Na podstawie „Regulaminu przyznawania wyróżnień ZŁOTA SOWA”, na posiedzeniu w dniu 5 i 8 czerwca 2018r., Zarząd SO SOWA, uwzględniając sporządzony na podstawie dostępnych protokołów ranking konkursów, zawodów sportowych oraz dodatkowe osiągnięcia, przyznaje następujące wyróżnienia:

 

 

UCZNIOWIE:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 2 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

Kucharski Bartosz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

Matusiak Szymon –  Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

  • w kategorii klas IV- VII : 8 wyróżnień ZŁOTA SOWA

Hupa Szymon – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Majewski Tomasz – Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku

Miś Gabriel – Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej

Orleański Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Rychter Paulina – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

Solecki Paweł – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Wacławski Karol – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

Wdowiak Michalina  – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

 

  • 4 wyróżnienia SPORTOWIEC  ROKU

Adamek Maja – Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach Śląskich

Gawron Michalina – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Marczkova Viktoria – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Pajęcki Bartosz – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

 

– gimnazja:

  • 6 wyróżnień  ZŁOTA SOWA

– Długosz Oliwier  – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Gerszendorf Zuzanna – Gimnazjum w Pęgowie

Kołodyńska Helena – Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach Śl.

Tokarski Bartłomiej – Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

Wołczański Michał – Gimnazjum w Prusicach

Zalewska Oliwia – Gimnazjum w Krynicznie

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

Bielak Weronika – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

– Łukaszewski Patryk – Gimnazjum Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

 

 

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 2 wyróżnienie ZŁOTA SOWA

Chmura Klaudia – PZS w Żmigrodzie

– Nehrebecki Michał – PZS w Obornikach Śląskich

  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU

– Ziętek Paulina – PZS nr 1 w Trzebnicy

Kras Karol – PZS nr 1 w Trzebnicy

NAUCZYCIELE- OPIEKUNOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III : 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Górna Wanda – Szkoła Podstawowa w Urazie

Szymkowiak Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy

 

 

 

  • w kategorii klas IV- VII : 5 wyróżnień NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Buczkowska Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Górna Wanda – Szkoła Podstawowa w Urazie

Lewandowska Magdalena – Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

Niemiec-Karlik Violetta – Szkoła Podstawowa w Powidzku

s. Wypiór Lilianna – Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

 

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

Kelm Jakub – Szkoła Podstawowa w Pęgowie

 

– gimnazja:

  • 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

 

Chelińska Anna  – Gimnazjum w Pęgowie

Tajkiewicz-Woźniak Zdzisława – Gimnazjum Dwujęzyczne w PZS w Obornikach

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

 

–  Szabat Artur – Gimnazjum w Obornikach Śląskich

 

 

 

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

– Komorowska Liliana – PZS w Obornikach Śląskich

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

– Janicka Izabela – PZS nr 2 Trzebnica

–  Jeżewski Jarosław – PZS nr 1 w Trzebnicy

 

 

 

 

 

 

– specjalny tytuł „Złota Sowa” 2018 Powiatu Trzebnickiego

Za wieloletnią współpracę w organizacji konkursów przedmiotowych, szczególne przedsięwzięcia promujące i rozwijające uzdolnienia dzieci, za wybitne wyniki jakie osiągali uczniowie i nauczyciele Gimnazjum w Pęgowie   – Marta Michalkiewicz – dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach Śląskich, wieloletnia dyrektor Gimnazjum w Pęgowie.

 

SZKOŁY:

 

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I- III

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy

  • w kategorii klas IV – VII

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa  nr 3 w Trzebnicy

 

– gimnazja:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy

 

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Gimnazjum w Zespole Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

 

– szkoły ponadgimnazjalne:

tytuł „SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Powiatowy Zespół Szkół w Obornikach Śląskich

tytuł „SPORTOWA SZKOŁA- LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

 

 Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy

 

 

W sumie przyznano 48 tytułów „Złota Sowa”:

– 26 uczniom (w tym 8 sportowych)

– 14 nauczycielom ( w tym 4 sportowych)

– 1 specjalny tytuł

– 7 szkołom (w tym 3 sportowych)