Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

ZŁOTE SOWY 2019

Protokół końcowy z posiedzenia Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego SOWA, kwalifikującego do wyróżnień „Złote Sowy” 2019

 

Na podstawie „Regulaminu przyznawania wyróżnień ZŁOTA SOWA”, na posiedzeniu w dniu 4 czerwca 2019 r., Zarząd SO SOWA, uwzględniając sporządzony na podstawie dostępnych protokołów ranking konkursów, zawodów sportowych oraz dodatkowych osiągnięć, przyznaje następujące wyróżnienia:

 

UCZNIOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III: 2 wyróżnienia ZŁOTA SOWA
  1. Lena Piskozub – Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie
  2. Mateusz Sidorczuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  • w kategorii klas IV- VI: 6 wyróżnień ZŁOTA SOWA
  1. Michalina Wdowiak – Szkoła Podstawowa 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl.
  2. Kryspin Falfura – Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  3. Marcelina Kopyś – Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  4. Maria Chamara – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl.
  5. Oliwier Czarnik – Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego „Niedźwiadka” w Trzebnicy
  6. Kornelia Pera – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie
  • w kategorii klas VII- VIII: 8 wyróżnień ZŁOTA SOWA
  1. Maja Adamek – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl.
  2. Paweł Solecki – Szkoła Podstawowa nr 3 M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  3. Julia Wdowiak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl.
  4. Mateusz Pażyra – Szkoła Podstawowa nr 2 im. ppor. Józefa Krysińskiego w Obornikach Śl.
  5. Tomasz Majewski – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Śląskiej w Kuźniczysku
  6. Hanna Jordanek – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie
  7. Emilie Kunkel – Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  8. Katarzyna Olejniczak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl.

SZKOŁY PODSTAWOWE (IV- VIII)

SPORTOWIEC ROKU  – 3 wyróżnienia ZŁOTA SOWA

  1. Szymon Ostromecki – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie
  2. Jagoda Siemiątkowska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  3. Iga Woźniak – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie

– gimnazja:

  • 7 wyróżnień  ZŁOTA SOWA
  1. Oliwier Długosz – Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy
  2. Adrian Dyl – Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy
  3. Jakub Berełkowski-Goraś – Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy.
  4. Michalina Klementowska – Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy
  5. Mikołaj Popielarz – Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w PZS nr 1 w Trzebnicy
  6. Marcel Brzykcy – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Brodatego w Trzebnicy.
  7. Adrianna Sobala – Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie
  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU
  1. Marcjanna Tetela – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla w Obornikach Śl.
  2. Jakub Duczemiński – Gimnazjum w Powiatowym Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 3 wyróżnienia ZŁOTA SOWA
  1. Joanna Bagińska – Liceum Ogólnokształcące im Karola Holteia w Powiatowym Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich
  2. Fabian Woźniak – Liceum Ogólnokształcące im Karola Holteia w Powiatowym Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich
  3. Klaudia Diaków – Liceum Ogólnokształcące im Karola Holteia w Powiatowym Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich
  • 2 wyróżnienia SPORTOWIEC ROKU
  1. Kamil Leszczyński – Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica w Trzebnicy
  2. Aurelia Mikołajczak – Technikum w Powiatowym Zespole Szkół Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich

NAUCZYCIELE – OPIEKUNOWIE:

– szkoły podstawowe:

  • w kategorii klas I-III – 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”
  1. Jolanta Szymczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego „Niedźwiadka” w Trzebnicy
  • w kategorii klas IV- VI – 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”
  1. Lilianna Wypiór – Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  2. Adam Politowicz – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl.
  • w kategorii klas IV- VI – 2 wyróżnienia NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”
  1. Wanda Górna – Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Urazie
  2. Katarzyna Buczkowska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy
  3. Jadwiga Domerecka – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl.
  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”
    1. Jan Fedyna – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie

– gimnazja:

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Chelińska Anna  – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

Szabat Artur – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla w Obornikach Śl.

szkoły ponadgimnazjalne:

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL „ZŁOTYCH SÓW”

Przystarz Artur – Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich

  • 1 wyróżnienie NAUCZYCIEL-OPIEKUN „SPORTOWCÓW ROKU”

Janicka Izabela – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica w Trzebnicy

– tytuł nagroda specjalna „Złota Sowa” 2019 Powiatu Trzebnickiego

Za wieloletnią pracę w Zarządzie Sowy jako wiceprezes, działania promujące i rozwijające uzdolnienia dzieci i młodzieży oraz promujące uczniów, nauczycieli i szkoły powiatu trzebnickiego – Ryszard Cymerman – pomysłodawca organizacji corocznej Gali „Złote Sowy” powiatu trzebnickiego.

SZKOŁY:

– szkoły podstawowe:

w kategorii klas I- III

  • tytuł „SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy

w kategorii klas IV – VI

  • tytuł „SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy

w kategorii klas VII – VIII

  • tytuł „SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

          Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl.

  • tytuł „SPORTOWA SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie

– gimnazja:

  • tytuł „SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

           Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie

  • tytuł „SPORTOWA SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

        Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla w Obornikach Śl.

– szkoły ponadgimnazjalne:

  • tytuł „SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

            Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich

  • tytuł „SPORTOWA SZKOŁA – LAUREAT „ZŁOTA SOWA” POWIATU TRZEBNICKIEGO”:

            Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica w Trzebnicy

 

W sumie przyznano 52 tytuły „Złota Sowa”:

– 33 uczniom (w tym 7 tytułów sportowych)

– 11 nauczycielom ( w tym 3 tytuły sportowe)

– 1 nagroda specjalna

– 7 szkołom (w tym 3 tytuły sportowe)